Trogodišnji program

Automehaničar (kliknuti za detaljnije)

Automehaničar je zanimanje koje učenike osposobljava za rad u održavanju i popravcima autoindustrijskih proizvoda. Sve tri godine školovanja, uz teorijsku nastavu, učenici se obučavaju u automehaničarskoj radionici. Tu se praktično primjenjuju znanja stečena u školi kojima se učenike želi osposobiti za samostalan rad.

Vozač motornog vozila (kliknuti za detaljnije)

Školovanje za ovo zanimanje prati stalne potrebe tržišta za školovanim vozačima. Svjedodžba koju učenik stekne osigurava status profesionalnoga vozača. U završnom razredu nastavni program upravljanja motornim vozilom uključuje praktičnu obuku i polaganje vozačkoga ispita B kategorije i C1 potkategorije u našoj autoškoli koje finacira Ministarstvo prosvjete, znanosti, kulture i športa HNŽ-a.