Stručni izlet - Vukovar

Srednja prometna škola, već tradicionalno je vodila prve razrede na ekskurziju Đakovo - Ilok - Vukovar - Osijek. Ukupno 42 učenika u pratnji svojih profesora i ravnatelja posjetili su brojne lokacije u periodu od 25.-27.11.2022.g.

1.dan : Đakovo - Ilok
Đakovačka katedrala sv.Petra, Državna ergela Đakovo, Srednja strukovna škola Ilok, Ladanjski imanje Principovac i Muzej grada Iloka.

2.dan : Ilok- Vukovar -Ilok
Memorijalni centar Domovinskog rata bivša Vojarna , crkva sv.Filipa i Jakova, renovirani Vukovarski Vodotoranj, Gimnazija Vukovar, Srednja ekonomska škola Vukovar, Muzej Vučedolske kulture, Memorijalno groblje žrtava Domovinskoga rata, Spomen dom Ovčara.

3.dan : Ilok-Osijek-Mostar
župna crkva sv.Ivana Kapistrana, Iločki podrumi, kava sa najljepšim pogledom u Hotelu Dunav, konkatedralna crkva sv.Petra i Pavla u Osijeku, gledanje utakmice Hrvatska - Kanada i povratak u Mostar.