PROSLAVA DANA ŠKOLE

Prigodnim programom i nizom događaja proslavili smo Dan škole i svetkovinu svetoga Josipa, našega zaštitnika. Svečanosti smo započeli već 16. ožujka sportskim druženjima i revijalnim utakmicama između učenika i djelatnika u Sportskom centru Arena, u našemu susjedstvu. Program je nastavljen istoga dana svečanom sjednicom Nastavničkoga vijeća i promoviranjem djelatnika koji u ovoj prigodi slave jubileje svoga rada u školi i nastavnom radu. Središnji dio proslave Dana škole, 19. ožujka, bila je priredba u školskoj potkrovnoj dvorani. Okupila je velik broj učenika, djelatnika, roditelja, predstavnika naših prijateljskih poduzeća i škola, Ministarstva i Zavoda za školstvo. Prisutnima se pozdravnim govorom obratio ravnatelj Zoran Landeka koji je u nastavku programa uručio nagrade i priznanja promoviranim djelatnicima i učenicima s najboljim rezultatima u raznim školskim i sportskim natjecanjima. Novinarska sekcija je predstavila novi, 17. broj Prometnika, a članovi dramske sekcije su izveli dva prigodna igrokaza. Folklorna i glazbena sekcija su nastupile s nekoliko zborskih pjesama, tradicionalnih i modernih plesova.

Obilježavanje Dana škole smo nastavili zahvalnim misnim slavljem u čast sv. Josipa u Katedrali, a nakon toga su se djelatnici okupili u restoranu na zajedničkoj večeri i druženju.