• Prometna skola
  • Početna

Održana zajednička prezentacija FPZ Sveučilišta u Zagrebu i FPMOZ-a Sveučilišta u Mostaru za učenike završnih razreda

Dana 31.03. 2022 godine od 17 do 18 sati u Srednjoj prometnoj školi Mostar uspješno je održana zajednička prezentacija FPZ Sveučilišta u Zagrebu i FPMOZ-a Sveučilišta u Mostaru za 30-ak učenika završnih razreda, profesora, pedagoginje i ravnatelja naše škole sa ciljem upoznavanja istih sa smjerovima i studijskim programima koji se mogu upisati na navedenim fakultetima te sami uvjeti upisa.

Prezentaciju je pripremio i objasnio prof.Grgo Luburić iz Zagreba, redovni profesor i predavač na navedenim fakultetima uz asistenciju studenta 4.godine studijskog smjera Promet i logistika FPMOZ-a SUM-a Gabrijela Čuljka, našeg bivšeg učenika.

Ovim putem se posebno zahvaljujemo organizatoru ove stručne posjete našoj školi bivšem kolegi prof.Dariu Milićeviću kao i gostima predavačima iz Zagreba i Mostara.