Dan škole

Pod okriljem i zaštitom svetoga Josipa, našega nebeskog zaštitnika, 20. ožujka smo proslavili Dan škole. U svečanom programu smo prigodnim riječima predstavili 22. broj Prometnika, promovirali i nagradili najbolje i najistaknutije učenice i učenike, a s nekim profesorima i djelatnicima smo podijelili radost u povodu njihovih jubileja.

Recitatori su krasnoslovili pjesmu Glas usnulih anđela, autorice Ive Vego, koja je na županijskome natjecanju osvojila treće mjesto, a Rafaela -Luana Jerković nas je počastila izvedbom dvije glazbene skladbe. U večernjim satima smo prisustvovali blagdanskoj pontifikalnoj Misi u katedrali Marije Majke Crkve, a zajedništvo djelatnika upriličeno je u restoranu Fili u Međugorju.