DAN ŠKOLE – SVETKOVINA SVETOGA JOSIPA

U vremenu kada smo razjedinjeni zbog pandemije koronavirusa s kojom se naša zemlja i cijeli svijet bore, ne zaboravljamo da danas slavimo naš dan. Iako nismo u prilici to učiniti na svečan način, našim učenicima i njihovim roditeljima, nastavnicima, djelatnicima i svima koji Srednju prometnu školu osjećaju kao svoju želimo sretan Dan škole i svetkovinu svetoga Josipa, našega nebeskoga zaštitnika. Svima koji nose njegovo slavno ime, želimo također sretan imendan.
Ovih vas dana, više nego ikada pozivamo na odgovornost kako bi se najbolje mogli oduprijeti teškoćama kroz koje prolazimo. Poštujući aktualne preporuke mjerodavnih službi, s povjerenjem i molitvom se utječemo zaštiti svetoga Josipa da naša borba sretno završi te uskoro ponovno budemo zajedno.